کجا نرم افزار یاد بگیرم ؟!

سلام دوست عزیز 🙂

حتما مدتی هست که داری به این فکر میکنی ای کاش فتوشاپ ، یا اکسل و ورد ، پریمیر و خلاصه این نرم افزارهای بازار کار رو بلد بودم ، یا اینکه فکر کنم بهتره برم این دوره ها رو ببینم و به تخصص ها و مهارت هام اضافه کنم.

حتما هنوز مردد هستی که کجا بری و بین این همه آموزشگاه و مدرس هایی که تدریس خصوص انجام میدن کدومو انتخاب کنی تا بعدا پشیمون نشی.

خب دوست من سعی کن روی مهم ترین معیارها تمرکز کنی تا انتخاب بهتری داشته باشی.

حتما میگی کدوم معیارها مهم ترین ها هستن؟

ببین دوست من مهم ترین معیار شما باید این باشه که مدرسی قراره بهت اموزش بده چقدر تجربه و مهارت داشته باشه.

آیا تا حالا پروژه های مختلفی کار کرده ؟

چند سال سابقه و تجربه داره ؟

آیا تاحالا جایی استخدام بوده که بدونه کارفرما در اینده از شما چه توقعی داره ؟

آیا اون انرژی و سرحالی کافی رو داره تا بتونه با انرژی و پر قدرت به شما در کلاس آموزش بده یا اینکه قراره اونقدر بی حوصله باشه و سر کلاس چرت بزنه و خمیازه بکشه تا با بی حالی به شما تدریس کنه؟

یا به اندازه کافی خلاق هست تا به شما این ابتکارها و خلاقیت ها رو انتقال بده و شما از پایه بتونید خلاقیت خودتون رو تقویت کنید؟

یا اینکه اگر قرار بر این باشه که نرم افزار های اداری رو به شما تدریس کنه آیا در شرکت ها و مراکز دولتی و خصوصی شاغل بوده و میدونه چه نیازهایی شما در مرکزی که استخدام میشوید برای این نرم افزار ها خواهید داشت؟

آیا اگر در خصوص تولید محتوا قراره به شما آموزش بده ، چندتا نرم افزار مهم این مهارت رو بلد هست که شما نیازمند رفتن به سر کلاس پیش مدرس دیگری نباشید ؟ و مهم تر از اون آیا در خصوص استراتژی های تبلیغاتی سررشته و تخصصی داره که بتونه اون مفاهیم رو به شما تدریس کنه ؟

 

خب پس شما تمام این ها رو باید ملاک انتخاب یک مدرس خوب  قرار بدید .

البته معیارهای مهم دیگه ای هم هستن مثل خصوصی بودن کلاس ، چون وقتی خودتون تنها باشید یعنی میتونید هر گاه که نیاز دارید سوال بپرسید و مدرس تنها تمرکزش فقط به یاد گرفتن شما هست .

معیار مهم دیگه ای هم هست، اینکه  در کلاس ویدیو با صدای استاد ضبط میشه یا نه ؟ چون این خیلی مهمه! فرض کنید شما به خاطر مشکلاتی نمیتونید مدتی بعد از کلاس تمرین کنید و کلا سراغ نرم افزاری که دوره اش دیگه تموم شده هم نمیرید ، خب قطعا قطعا بعد از 6 ماه که هیچی یادتون نمونده، ولی حتی مطمئن باشید بعد از یک ماه هم کلا هر چی به شما آموزش داده شده ، از یاد خواهید برد.

خب حالا همه این ها رو بررسی کنید و سعی کنید بهترین مدرس رو انتخاب کنید تا پول دوره ای که پرداخت می کنید رو دور نریزید!!!

اگر هر گونه سوالی داشتید من در خدمتتون هستم 🙂

09178558894

  واتساپ

 

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام

اگر هر سوالی دارید همین الان بپرسید

Social